PALO ALTO


Destek verdiğimiz bu marka, Santa Clara, Kaliforniya merkezli bir Amerikalı ağ güvenliği şirketidir.

Palo Alto Networks öncü yeni nesil kurumsal güvenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Palo Alto Networks’ün yenilikçi platformu servis sağlayıcıların, özel şirketlerin ve kamu kurumlarının bir taraftan uygulamaları güvenle etkinleştirmelerini sağlarken diğer taraftan da uygulama ve kullanıcı trafiği üzerinde tam kontrol ve izleme kabiliyeti sağlar.

Yeni nesil güvenlik duvarı, yeni nesil hedefli saldırı koruması (Wildfire) ve yeni nesil uç nokta koruması (TRAPS) çözümleri ile Palo Alto Networks, kurumları bilinen ve bilinmeyen tüm saldırılara karşı koruyarak yeni teknoloji inisiyatiflerinin güvenle alınmasını temin eder.

Kurumsal yönetim merkezlerinden şubelere, veri merkezlerinden mobil kullanıcılara, bulut bilişim çözümlerinden kablosuz altyapılara kadar birçok alanda 16.000’den fazla müşterisine hizmet veren Palo Alto Networks Türkiye’de de hızla büyümeye devam etmektedir.

Palo Alto Networks yeni nesil güvenlik duvarı Gartner ve diğer bağımsız kuruluşlarca kurumsal ağ güvenliği alanında lider olarak tanınmaktadır.