JUNIPER


Partneri olduğumuz üretici Türkiye’de 2004 yılından bu yana İstanbul’daki lokal ofisi ile faaliyet göstermektedir.

Yüksek performanslı ağ ve güvenlik teknolojilerinde dünyada lider konumda olan Juniper Networks küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal firmalara ve servis sağlayıcılara sunduğu yüksek performanslı yönlendirici, anahtarlama ve güvenlik çözümleri ile uçtan uca çözüm sağlamaktadır. Türkiye’deki tüm servis sağlayıcıların altyapısında bulunmaktadır. Giderek artan pazar payı ile Türkiye ağ güvenlik pazarının liderleri arasındaki yerini her geçen gün güçlendirmektedir.

Juniper Networks, yenilik ve gelişim odaklı şirketler ve organizasyonların etkin bir şekilde, artan taleplere hazırlıklı olmalarını ve farklılaşmanın sağladığı fırsatlardan maksimum seviyede yararlanabilmeleri için yüksek performanslı, uçtan uca network, güvenlik ve yönetim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilen bir altyapı sunmayı hedeflemektedir. Bu odaklanmanın özünde ölçeklendirilebilirlik, performans ve güvenilirlikten taviz verilmemesi yatmaktadır. Kendi müşterilerinin “çözümü en zor” olarak değerlendirdiği sorunları çözme yaklaşımını benimsemiştir.

Dünyaca saygın dış araştırma şirketlerinin değerlendirmelerinden çıkan sonuçlara göre Juniper Networks, yüksek performanslı networking klasmanında lider olarak tanınmaktadır.

Ürünleri kapsamında en iyi IP yönlendirme, ethernet anahtarlama, entegre güvenlik ve uygulama hızlandırma çözümlerinin yanında, güçlü hizmet ve destek altyapısı ile Juniper Networks, ağ altyapısında yüksek performansın vazgeçilmez markasıdır.

Juniper Networks ürünleri, uç noktadan ağ merkezine(core) kadar her boyuttaki ihtiyaca çözümler sunmakta, sürekliliğin yanı sıra enerji ve yer tasarrufu sağlamaktadır.