Hakkımızda

Ztek adıyla 2018 yılında bilişim sektörüne adım attık. Şirketimizin güvenilirliğine yakışır kalitede eğitim & danışmanlık, kurulum, bakım, onarım ve teknik destek hizmeti vererek faaliyet göstermekteyiz. Yüksek kalite uygun fiyat politikasıyla tam donanımlı olarak eğitim, teknik destek ve test merkezi (POC Center) olarak hizmet vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki yeniliğin takipçisi olarak +5 mühendis kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı olup ayrıca proje bazlı hizmetler de sunmaktayız. Hizmette kaliteyi daimi olarak üst düzeyde tutarak şirket kimliğimizi korumakta, işe yetkinliği ve eğilimi uygun personeller yetiştirmekte ve birlikte çalışmaktayız.

Misyon

BT alanında yurt içi ve yurt dışındaki kurumlara ve firmalara müşteri odaklı, yaratıcı, doğru, uygulanabilir, sürdürülebilir, optimize edilmiş çözümler sunarak müşteri beğenisini en üst düzeyde tutarız.

Vizyon

Sürdürülebilir büyüme ve rekabetçi yapımız ile ulusal ve uluslararası firmalar arasında BT alanında öncü bir teknoloji firması olarak uzman kadromuz ile Eğitim & Danışmanlık, Kurulum, Bakım, Onarım ve Teknik Destek Hizmetleri ile network ve security alanında en iyisi olmayı hedefleyerek her zaman yaptığımız işlerle müşterilerimizle birlikte ‘’MUTLU’’ olmak öncelikli amacımızdır.