FORTINET


Partneri olduğumuz üreticinin ana merkezi California’ da olmak üzere, dünya genelinde birçok şehirde ofisleri bulunmaktadır.

Fortinet dünya çapında ağ güvenlik cihazları sağlayıcısı ve bulunduğu sektörde küresel pazar lideri olup servis sağlayıcılar, veri merkezleri, kurumsal ağlar ve yönetilebilir servis hizmetlerine yönelik yüksek performanslı ve yenilikçi ağ güvenlik çözümleri sunar.

Fortinet ürün ailesi, bir yandan IT güvenlik altyapı işletimini kolaylaştırırken aynı anda oluşabilecek tüm potansiyel güvenlik tehditlerine karşı dinamik yapısı sayesinde geniş, entegre ve yüksek performanslı koruma sağlamaktadır.

Sürekli geliştirilen ASIC mimarisi, donanım, yazılım ve yönetim kabiliyeti ile Fortune Global100 listesindeki şirketlerin birçoğu dâhil olmak üzere dünya çapında artan müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Fortinet’in amiral gemisi olan FortiGate ürünü ASIC temelli donanımı ile uygulama ve ağ tehditlerine karşı korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış olan çok katmanlı entegre güvenlik hizmeti sunar.

Fortinet geniş ürün yelpazesi veri tabanları ve uygulamalar dâhil olmak üzere çevre ve merkezden uç noktalara kadar genişletilmiş kurum güvenliğini sağlamak için UTM çözümünden daha fazlasını sunar.