D-LINK


Support merkezi olduğumuz üretici firmanın uluslararası merkezi Taiwan’nın başkenti Taipei’dedir.

D-Link, gelişmiş network ürünlerinin; geniş bant, dijital, ses ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında dünyanın lider firmalarından biridir.

“İnsanlar için İletişim Ağları Oluşturmak” sloganı ile yola çıkan D-Link firması dijital ev kullanıcılarının, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ve kurumsal işletmelerin global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. D-Link’in ana uzmanlığı network teknolojileridir. Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin iletişim ağı bağlantı çözümlerinde dünya lideridir.

D-Link Mühendisleri, sürekli gelişen ev ve iş yerleri iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni ürünler geliştirmektedir. Teknoloji alanında D-Link’e ait pek çok patent ve telif hakkı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; bilgisayarlar için uygulamaya özel entegre devre (ASIC) üretimi, donanım teknolojisi tasarımı, yazılım uygulamaları sayılabilir. D-Link ürünleri ve çözümleri yüksek performanslı ve zengin özelliklidir. Ürünleri endüstri standartlarında FCC, Wi-fi Alliance ve CableLabs gibi uluslararası sertifikalara sahiptir.